موارد استفاده از کرکره پلی کربنات شیشه ای چیست ؟

کرکره پلی کربنات شیشه ای

کرکره پلی کربنات شیشه ای (Glass polycarbonate shutters):همان طور که در مقالات قبل ذکر شد کرکره برقی به دلیل کاربری آسان و راحتی که دارد ، مورد استفاده بسیاری از افراد در مکان های مختلف قرار گرفته است .

اما استفاده زیاد از یک محصول دلیلی بر برتری آن نمی باشد و باعث نمی شود که یک محصول به طور ثابت در یک نقطه باقی بماند و پیشرفتی نکند .

به همین دلیل با ایجاد تغییراتی در سیستم کرکره برقی عم از موتور و تیغه های آن ، در صد د طراحی و تولید محصولی جدید به نام کرکره پلی کربنات شیشه ای برآمده ایم . در ادامه این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با کرکره پلی کربنات شیشه ای در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، امیدواریم با مطالعه این مقاله آگاهی شما در این زمینه بیشتر شود ، با ایران پلی کربنات همراه شوید…

معرفی کرکره پلی کربنات شیشه ای

کرکره پلی کربنات شیشه ای از نظر ظاهری و کیفیت در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و بهترین عملکرد را به مشتریان عزیز

ارائه می دهد .

با توجه به مزایایی که کرکره پلی کربنات شیشه ای دارد و همان طور که از نامش پیداست از میزان شفافیت قابل توجهی برخوردار است بنابراین برای نصب در انواع کرکره برقی پنجره ، پارکینگ ، فروشگاه و مکان های دیگر مناسب می باشد .

البته برخی افراد بر این باورند که جنس این نوع کرکره از شیشه می باشد اما این چنین نیست . زیرا جنس کرکره پلی کربنات شیشه ای از شیشه نمی باشد و برای ساخت آن از مواد مستحکم و مقاوم نانو پلیمر استفاده شده است .

همان طور که ذکر شده کرکره پلی کربنات شیشه ای از ۸۰ درصد شفافیت برخوردار است و با توجه به نوع تیغه ای که در آن تعبیه شده است به دلیل حفظ امنیت در فروشگاه ها ، صرافی و بانک ها نصب می شود

. شفافیت کرکره باعث شده در طول شب محیط داخلی مکان مورد نظر قابل رویت باشد . بنابراین به دلیل امنیت بالایی که کرکره پلی کربنات شیشه ای دارد به نام کرکره ضد سرقت از آن یاد می شود . از دلایل مقاومت بالا و مستحکم بودن کرکره پلی کربنات شیشه ای یا شفاف می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  1. به دلیل استفاده از لوله استیل و آلومینیوم در بین تیغه ها ، کرکره پلی کربنات شیشه ای از استحکام بالایی برخوردار است .
  2. کرکره شیشه ای از خاصیت ضد اشعه ماوراء بنفش برخوردار است .
  3. کرکره شفاف از مقاومت بالای مکانیکی برخوردار است .
  4. ضد آتش بودن تیغه های تعبیه شده بر روی کرکره شفاف

تیغه کرکره پلی کربنات شیشه ای

تیغه کرکره پلی کربنات شیشه ای به عنوان رول شاتر کرکره در راه اندازی انواع کرکره نقش بسیار تاثیرگذار و مهمی را ایفا می کند . بنابراین انتخاب و نصب تیغه کرکره مناسب یک نیاز ضرروی می باشد .

تیغه پلی کربنات شفاف یکی از تیغه های باکیفیت و پرکاربرد است که می توانید برای نصب از آن استفاده نمایید . جنس این نوع تیغه از پلیمر پلی کربن می باشد و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است .

تیغه پلی کربنات شیشه ای در رنگ های مختلفی طراحی و تولید می شود البته به یاد داشته باشید نوعی از تیغه پلی کربنات شیشه ای یا شفاف وجود دارد که به دلیل بی رنگ بودنش از شفافیت بسیار زیادی برخوردار است . بنابراین نوع رنگ تیغه را می توانید با توجه به انتخاب و سلیقه خود انتخاب کنید .

تیغه پلی کربنات شیشه ای علاوه بر زیبایی ، ایمنی و امنیت بالایی را در مکان مورد نظر شما برقرار می کند و امکان مشاهده محیط داخلی مکان مورد نظر را برای شما فراهم می نماید .

بنابراین در مراکز تجاری و فروشگاه ها یک فرصت مناسب برای مغازه هایی است که تعطیل می باشند و در حین تعطیل بودن افراد می توانند اجناس داخل مغازه را مشاهده کنند و در صورت نیاز هنگاهی که مغازه مورد نظر باز است ، خرید خود را انجام دهند .

تیغه کرکره شیشه ای و پلی کربنات کرکره برقی.

کرکره پلی کربنات شیشه ای در عرض و ارتفاع مختلف مناسب برای درب های کرکره ای بانک ها و پاساژ ها مجتمع ها فروشگاه ها و….

دادن امکان به دیدن داخل محیطی که کرکره پلی کربنات شیشه ای نصب شده است.

کرکره پلی کربنات شیشه ای در مدل های طرح آلمانی بایر نقره ای برنزی طرح S و…

کرکره پلی کربنات شیشه ای دارای گارانتی و خدمات طلایی.

سخن آخر

با توجه به موارد ذکر شده کرکره پلی کربنات شیشه تولید شده توسط شرکت ایران پلی کربنات از بهترین کرکره برقی موجود در کشور می باشند که می توانند انتخاب مناسبی برای مصرف کنندگان باشند . گارانتی کرکره پلی کربنات عرضه شده توسط این شرکت یک ساله می باشد .

شرکت ایران پلی کربنات مجموعه ای کامل از محصولات امنیتی و حفاظتی را جهت هوشمند سازی مکان های مختلف طراحی و تولید و در نهایت عرضه بازار می کند .

به منظور کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ایران پلی کربنات مراجعه نمایید . شرکت دیده بان گستر قائم (عج) با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه نصب کرکره پلی کربنات شیشه ای همواره می کوشد تا بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهد . به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع کرکره می توانید

از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۵۵۴۴۱۸۲۴

۰۹۱۲۱۳۸۳۲۵۰

مقاله کرکره پلی کربنات شیشه ای

ایران پلی کربنات