فروش کرکره پلی کربنات

فروش کرکره پلی کربنات

فروش کرکره پلی کربنات

فروش کرکره پلی کربنات

فروش کرکره پلی کربنات (Sell ​​polycarbonate shutters)با توجه به نقاط قوت خاص و ویژه ای که دارند، از محبوبیت چشمگیری برخوردار می باشند و راه خود را به سرعت در همه جا اعم از فروشگاهها، اماکن عمومی، صنعتی، پارکینگها و منازل باز کرده است.

فروش کرکره پلی کربنات علاوه بر زیبایی و استحکام، عایق صدا، حرارت و رطوبت می باشد و به علت اینکه کل ابعاد تحت پوش قرار میگیرد سطح ایمنی بالایی را نیز فراهم مینماید.

فروش کرکره پلی کربنات با تنوع رنگی، تنوع تیغه ها، تنوع اتصال تیغه ها، موتورهای دارای یوپی اس برای استفاده در هنگام قطع برق، امکان خلاصی و حرکت دستی در هنگام قطع برق (برای موتورهای بدون یوپی اس) و… از دیگر آپشن های فروش کرکره پلی کربنات می باشد.

فروش کرکره پلی کربنات با کرکره آلومینیوم

امروزه استفاده از کرکره‌های برقی گسترش زیادی یافته است و علاوه بر مغازه‌ها در مکان‌های متفاوتی از این کرکره‌ها استفاده می‌شود.

کرکره‌های برقی از امنیت بالایی برخوردارند و از ساختمان محافظت می‌کنند. این کرکره‌ها دارای انواع و جنس‌های مختلفی هستند.

پراستفاده‌ترین نوع کرکره‌های برقی کرکره آلومینیومی و پس‌ازآن کرکره پلی کربنات است. گاهی این دو مدل باهم ترکیب می‌شوند و کرکره جدیدی را می‌سازند که از آن بیشتر برای پارکینگ‌ها و ورودی‌های مجتمع‌های تجاری و مسکونی استفاده می‌شود.

در این مطلب قصد داریم شمارا با ترکیب کرکره پلی کربنات با کرکره آلومینیوم آشنا نماییم و نمایندگی‌های فروش و نصب این مدل کرکره‌ها را در شهرهای مختلف معرفی کنیم تا خرید مطمئنی داشته باشید.

فروش انواع کرکره پلی کربنات با کرکره آلومینیوم

کرکره‌های پلی کربنات بسیار مقاوم هستند و در برابر شدیدترین ضربه‌ها نیز دچار شکستگی نمی‌شوند. این کرکره‌ها شفاف بوده و نور را از خود عبور می‌دهند به همین دلیل از تاریک شدن محیط جلوگیری می‌کنند.

گاهی برای زیبایی بیشتر و افزایش ایمنی کرکره‌های آلومینیومی آن‌ها را با کرکره پلی کربنات ترکیب می‌کنند.

به‌طورکلی برخی از انواع ترکیب کرکره پلی کربنات با کرکره آلومینیوم عبارت‌اند از:

– کرکره پانچ دار: کرکره پانچ دار یکی از کرکره‌های برقی است که از آن بیشتر برای پارکینگ‌ها استفاده می‌شود. این کرکره از ترکیب آلومینیوم تک جداره با پلی کربن ساخته می‌شود.

طی فرآیندی آلومینیوم پانچ شده و منافذ آن با پلی کربن پوشانده می‌شود. این کرکره‌ها گردوخاک را از خود عبور نمی‌دهند و از ایمنی بالایی برخوردارند.
– کرکره غضروف دار: کرکره غضروف دار نیز یکی دیگر از کرکره‌های ترکیبی آلومینیوم و پلی کربنات است. البته در این کرکره بیشتر از پلی کربنات استفاده‌شده است و تنها تیغه‌های کرکره به‌وسیله غضروف‌های آلومینیومی به هم متصل شده‌اند.

در کرکره‌های غضروف دار گاهی به‌جای آلومینیوم از استیل نیز استفاده می‌شود که میزان استحکام و قیمت آن بیشتر است.
– کرکره لوله‌ای: کرکره لوله‌ای را نیز می‌توان یکی از انواع ترکیب کرکره پلی کربنات با کرکره آلومینیوم دانست. در این کرکره تیغه‌ها به‌وسیله لوله‌های آلومینیومی به هم متصل می‌شوند.

ضخامت و قطر این لوله‌ها باهم متفاوت است. کرکره لوله‌ای با آلیاژهای دیگری همچون استیل نیز ترکیب می‌شود.

لازم به ذکر است که منظور از ترکیب کرکره پلی کربنات با کرکره آلومینیوم بیشتر همان مدل پانچ دار است و کرکره‌های غضروف دار و لوله‌ای را جزء کرکره‌های پلی کربنات محسوب می‌کنند.

فروش ترکیب کرکره پلی کربنات با کرکره آلومینیوم

کرکره‌های پلی کربنات و کرکره‌های آلومینیومی هر دو کرکره‌های سبکی محسوب می‌شوند و درنتیجه نصب ترکیب کرکره پلی کربنات با کرکره آلومینیوم سریع و راحت انجام می‌شود.

البته باید توجه داشت که نصب تمامی کرکره‌های برقی نیاز به‌دقت بالا مهارت دارد و فرد غیرمتخصص نمی‌تواند این کرکره‌ها را نصب نماید.

ازاین‌رو بهتر است کار نصب کرکره‌های ترکیبی را به نیروی متخصص و نمایندگی‌های مجاز بسپارید تا اختلالی در کارکرد کرکره ایجاد نشود.

برای نصب این کرکره‌ها ابتدا تیغه‌های کرکره بر روی رول نصب می‌شوند و سپس با توجه به وزن نهایی کرکره، نوع موتور کرکره انتخاب و نصب می‌شود.

قیمت فروش کرکره پلی کربنات با کرکره آلومینیوم

قیمت ترکیب کرکره پلی کربنات با کرکره آلومینیوم بیشتر از کرکره‌های آلومینیومی است؛ اما این مدل کرکره در میان کرکره‌های پلی کربنات ارزان‌قیمت محسوب می‌شود.

به‌طورکلی عوامل مختلفی در میزان قیمت این کرکره‌ها مؤثر است. برخی از این عوامل عبارت‌اند از:
– مارک و برند کرکره: این نوع کرکره‌ها دارای مارک‌ها و برندهای مختلفی هستند معمولاً قیمت برند اروپایی بیشتر از سایر مارک‌ها می‌باشد.
– اندازه کرکره: هراندازه طول و عرض کرکره بیشتر باشد میزان قیمت آن افزایش می‌یابد.
– رنگ‌بندی کرکره: این کرکره‌ها دارای رنگ‌های متنوعی هستند و نوع رنگ به‌کاررفته در کرکره بر میزان قیمت آن تأثیرگذار است.
– میزان گارانتی و خدمات پس از فروش کرکره: تمامی کرکره‌های برقی از گارانتی یکسانی برخوردار نیستند، هراندازه میزان گارانتی کرکره و خدمات پس از فروش آن بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.

– هزینه نصب کرکره: هزینه نصب کرکره نیز در میزان قیمت نهایی آن مؤثر است، نمایندگی‌های باتجربه هزینه بیشتری برای نصب این کرکره‌ها دریافت می‌کنند اما همین هزینه بیشتر امنیت کرکره شمارا تضمین خواهد کرد.

اگر قصد دارید از میزان قیمت ترکیب کرکره پلی کربنات با کرکره آلومینیوم اطلاع یابید به شما پیشنهاد می‌کنیم با واحد فروش شرکت دیده‌بان گستر قائم تماس حاصل نمایید و از آن‌ها بخواهید شمارا در میزان قیمت و مشخصات کرکره‌ها راهنمایی نمایند.

فروشگاه‌ها و سایت‌های مختلفی ترکیب کرکره پلی کربنات با کرکره آلومینیوم را به فروش می‌رسانند؛ اما اگر قصد خرید این مدل کرکره را دارید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم خرید خود را از شرکت دیده‌بان گستر قائم انجام دهید.

این شرکت عرضه‌کننده تمامی مدل‌های کرکره برقی می‌باشد و در ساخت این کرکره‌ها از مواد مرغوب و باکیفیت استفاده می‌نمایند و محصولات خود را با گارانتی عرضه می‌کند.

از دیگر مزیت خرید از شرکت دیده‌بان گستر قائم این است که شما خریدی مستقیم خواهید داشت و درنتیجه واسطه‌های فروش حذف‌شده و شما کرکره پلی کربنات را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت خریداری خواهید کرد. همچنین این شرکت دارای نمایندگی‌های نصب در سراسر ایران می‌باشد و کار نصب کرکره را در کمترین زمان و با بهترین متد روز انجام می‌دهد.
نمایندگی‌های فروش کرکره پلی کربنات
برای خرید و نصب ترکیب کرکره پلی کربنات با کرکره آلومینیوم بهتر است به نمایندگی‌های فروش و نصب آن‌ها مراجعه نمایید تا محصولی با گارانتی به شما عرضه گردد، برخی از نمایندگی‌های فروش و نصب کرکره برقی در شهرهای مختلف عبارت‌اند از:
– نمایندگی دیده‌بان گستر قائم در تهران: آدرس: تهران، اتوبان آزادگان، جنب پل صنیع خانی، مجتمع آهن مکان، فاز سوم مرکزی، پلاک ۶۸۱٫ تلفن ویژه: ۵۵۴۱۸۲۱ ۰۲۱ تلفن فروش: ۰۹۱۲۱۳۸۳۲۵۰
در پایان لازم به ذکر است که شرکت دیده‌بان گستر قائم (خوبان) در اکثر شهرهای ایران دارای نمایندگی فروش و نصب انواع کرکره برقی می‌باشد و اگر در سایر شهرها زندگی می‌کنید

می‌توانید برای ثبت سفارش‌های خود با

شماره‌های ذکرشده تماس برقرار نمایید.

۵۵۴۱۸۲۱ ۰۲۱

۰۹۱۲۱۳۸۳۲۵۰

ایران پلی کربنات