کرکره پلی کربنات شفاف به چه عواملی بستگی دارد ؟

 کرکره پلی کربنات شفاف

کرکره پلی کربنات شفاف

 کرکره پلی کربنات شفاف

کرکره پلی کربنات شفاف (Transparent polycarbonate shutters) ، یکی از پرکاربرد ترین کرکره ها ، کرکره آلومینیومی بود . اما امروزه نصب کرکره پلی کربنات برای درب ورودی مغازه ها ، فروشگاه ها و حتی درب پارکینگ ها به شدت مورد استقبال قرار گرفته است .

برخی افراد از این نوع کرکره به عنوان کرکره پلی کربنات شیشه ای یاد می کنند . ممکن است با خود فکر کنید که جنس این نوع کرکره از شیشه می باشد ، اما این چنین نیست و برای ساخت آن از کامپوزیت بسیار مستحکم و مقاوم نانو استفاده شده است .

در ادامه این مقاله اطلاعاتی را در رابطه با  کرکره پلی کربنات شفاف در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد ، امیدواریم با مطالعه این مطلب آگاهی شما در این رابطه کامل شود . با ایران پلی کربنات همراه شوید…

بررسی قیمت کرکره پلی کربنات شفاف

قیمت کرکره پلی کربنات شفاف با توجه به ساختاری که دارد بالاتر از قیمت کرکره آلومینیومی باشد . تولیدکنندگان کرکره پلی کربنات شفاف بر این باورند که این نوع کرکره مقاوم تر از فولاد و شفاف تر از شیشه است .

برای اینکه این موضوع به شما عزیزان ثابت شود می توانید شیشه های جلوی خودروهای خارجی را مشاهده کنید . در اروپا براساس استاندارد اتحادیه نباید در حین تصادف شیشه ای خرد شود و روری سطح جاده بریزد بر این اساس برای ساخت چراغ های جلوی خودرو از مواد پلی کربنات استفاده می شود .

همان طور که در مقالات قبل ذکر شد مقاومت و استحکام مواد پلی کربنات به قدری بالا است که در شدیدترین تصادف ها خرد نخواهد شد و همین مقاومت و شفافیت در کرکره پلی کربنات شفاف دیده می شود . یکی از دلایل بالا بودن قیمت کرکره پلی کربنات شفاف همین مسئله می باشد .

انواع کرکره پلی کربنات شفاف

کرکره پلی کربنات شفاف در انواع مختلفی طراحی و ساخته می شود . کرکره پلی کربنات نمی تواند مانند یک طلق شفاف یک تکه باشد

برای ساخت این نوع کرکره از قطعات کوچک پلی کربن استفاده می شود و برای ساخت این نوع کرکره ، قطعات کوچک پلی کربنات در کنار هم قرار می گیرند و یک دیوار شفاف را تشکیل می دهند . بر این اساس کرکره پلی کربنات شفاف در دو نوع زواری و لوله ای تولید می شود .

تفاوت این دو نوع کرکره در ضخامت ، طول و عرض قطعه کربن و قطر لوله یا زوار می باشد . ضخامت قطعه پلی کربن هر چقدر بیشتر باشد ، مقاومت آن هم بیشتر خواهد بود و در نهایت قیمت کرکره پلی کربنات شفاف بیشتر خواهد شد .

همان طور که ذکر شد قیمت کرکره پلی کربنات شفاف دو برابر قیمت کرکره آلومینیومی است . اما در عین حال از خاصیت ضد ضربه ، ضد حریق ، ضد سرقت و امنیت بالا برخوردار است ، بدین ترتیب در مراکزی که برقراری امنیت بسیار مهم است مورد استفاده قرار می گیرد .

با توجه به شفافیتی که کرکره پلی کربنات دارد باعث عبور نور از کرکره می شود و نحوه ی عملکرد آن کاملا بدون ایجاد آلودگی صوتی می باشد .

لازم به ذکر است مواد اولیه ای که برای ساخت کرکره پلی کربنات مورد استفاده قرار می گیرد عموما وارداتی می باشد . ممکن است با خود بگویید که قیمت کرکره پلی کربنات شفاف بالا می باشد اما با توجه به مزایایی که دارد نصب آن از نظر اقتصادی به صرفه خواهد بود .

عوامل تاثیرگذار بر قیمت کرکره پلی کربنات شفاف

  1. کیفیت و برند مواد اولیه
  2. ضخامت تیغه ها
  3. وزن تیغه ها
  4. جنس لوله و زوار بین تیغه ها
  5. رنگ کرکره

سخن آخر

با توجه به موارد ذکر شده کرکره پلی کربنات شفاف تولید شده توسط شرکت ایران پلی کربنات از بهترین کرکره برقی موجود در کشور می باشند که می توانند انتخاب مناسبی برای مصرف کنندگان باشند . گارانتی کرکره پلی کربنات عرضه شده توسط این شرکت یک ساله می باشد .

شرکت ایران پلی کربنات مجموعه ای کامل از محصولات امنیتی و حفاظتی را جهت هوشمند سازی مکان های مختلف طراحی و تولید و در نهایت عرضه بازار می کند . به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت کرکره پلی کربنات شفاف به وب سایت ایران پلی کربنات مراجعه نمایید .

شرکت دیده بان گستر قائم (عج) با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه نصب کرکره پلی کربنات پنجره همواره می کوشد تا بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهد .

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع کرکره پلی کربنات و نصب آن می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

۰۲۱۵۵۴۴۱۸۲۴

۰۹۱۲۱۳۸۳۲۵۰

مقاله کرکره پلی کربنات شفاف

ایران پلی کربنات