کرکره شفاف

کرکره شفاف

کرکره شفاف

کرکره شفاف

تیغه های کرکره شفاف (Clear shutters) برقی شفاف با استفاده از لوله های آلومینیومی یا زوارهای آلومینیومی و یا لوله استیل به یکدیگر متصل می شوند. جهت کرکره شفاف برقی با عرض دهنه کوچک (حدوداً تا ۴ متر) از کرکره شفاف با لوله و یا زوار آلومینیومی استفاده می شود ولی برای پروژه هایی با عرض دهنه بزرگ و همچنین پروژه هایی که امنیت و خاصیت ضد سرقت برای ما از اهمیت برخوردار است کرکره شفاف با لوله استیل توصیه می گردد. لازم بذکر است تیغه های کرکره شفاف برقی شفاف را می توان بصورت ترکیبی با سایر تیغه های کرکره برقی شفاف استفاده نمود.

کرکره شفاف با غضروف آلومینیومی

کرکره‌های شفاف برقی برای مکان‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد و دارای انواع و مدل‌های متفاوتی است. یکی از انواع جدید کرکره برقی، کرکره پلی کربنات می‌باشد. کرکره‌های پلی کربنات مانند شیشه شفاف هستند اما مقاومت و استحکام آن‌ها بیشتر از فولاد است. این کرکره‌ها دارای ایمنی بالا و مزایای زیادی هستند و به‌طور کامل از ساختمان محافظت می‌کنند.

کرکره‌های پلی کربنات با فلزات مختلفی ترکیب می‌شوند. یکی از انواع این کرکره‌ها، کرکره پلی کربنات با غضروف آلومینیومی است. در این مطلب قصد داریم شمارا با انواع کرکره شفاف با غضروف آلومینیومی و نمایندگی‌های فروش و نصب آن‌ها در شهرهای مختلف آشنا نماییم.

انواع کرکره شفاف با غضروف آلومینیومی

همان‌طور که گفته شد کرکره‌های پلی کربنات دارای انواع مختلفی هستند. در تولید این کرکره‌ها از فلزات مختلفی استفاده می‌شود تا میزان ایمنی آن افزایش یابد. به‌طورکلی برای تولید این کرکره‌ها پلی کربن را با استیل، فولاد و یا آلومینیوم مونتاژ می‌کنند. برخی از انواع کرکره شفاف با غضروف آلومینیومی عبارت‌اند از:

 • کرکره غضروف دار: کرکره غضروف دار بانام کرکره زواری نیز شناخته می‌شود. تیغه‌های این کرکره به‌صورت قطعات کوچک در کنار هم قرار می‌گیرند و به شکل یک طلق یک‌ تکه ساخته نشده‌اند. این تیغه‌ها با غضروف‌هایی از جنس استیل یا آلومینیوم به هم متصل می‌شوند. میزان مقاومت مدل استیل بیشتر از غضروف‌های آلومینیومی است اما غضروف‌های آلومینیومی از قیمت مناسب‌تری برخوردارند.
 • کرکره پانچ دار: کرکره پانچ دار نیز یکی از انواع کرکره شفاف با غضروف آلومینیومی می‌باشد. این کرکره از ترکیب مواد نانو پلی کربن و آلومینیوم تک جداره ساخته می‌شود. کرکره پانچ دار دارای منافذی می‌باشد که نور را از خود عبور می‌دهد و از تاریک شدن محیط جلوگیری می‌نماید. به همین دلیل از این مدل کرکره بیشتر برای پارکینگ‌ها استفاده می‌شود.

نصب کرکره شفاف با غضروف آلومینیومی

پلی کربنات و آلومینیوم هردو سبک هستند به همین دلیل نصب کرکره شفاف با غضروف آلومینیومی سریع و راحت است و می‌توان به‌راحتی آن‌ها را جابه‌جا کرد. برای نصب این کرکره‌ها در هر مترمربع ۹ عدد تیغه نصب می‌شود که وزن تیغه‌ها در هر متر ۹ تا ۱۲ کیلوگرم می‌باشد.

سپس موتور کرکره مناسب برای به حرکت درآوردن این تیغه‌ها انتخاب می‌شود. برای کرکره‌های سبک از موتورهای توبولار، برای کرکره‌های متوسط از موتور کرکره‌های سنترال یا توبولار صنعتی و برای کرکره‌های سنگین از موتورهای ساید استفاده می‌شود.

بهتر است برای کرکره‌های سنگین و بزرگ از موتورهای اروپایی با سیم‌پیچی مسی استفاده نمایید تا دچار سوختگی نشود. توجه داشته باشید که نصب کرکره‌های پلی کربنات به تخصص و مهارت نیاز دارد و فرد غیرمتخصص نمی‌تواند آن‌ها را نصب نماید. ازاین‌رو بهتر است کار نصب کرکره پلی کربنات را به نمایندگی‌های مجاز بسپارید تا میزان امنیت کرکره افزایش یابد.

قیمت کرکره شفاف با غضروف آلومینیومی

میزان قیمت کرکره‌های شفاف با غضروف آلومینیومی کمتر از کرکره‌هایی است که با غضروف استیل تولید می‌شوند. بااین‌حال نمی‌توان برای تمامی مدل‌های این کرکره قیمت یکسانی در نظر گرفت. میزان قیمت کرکره‌های غضروف آلومینیومی بستگی به عوامل مختلفی دارد. برخی از این عوامل عبارت‌اند از:

 • ابعاد کرکره: هراندازه طول و عرض کرکره بیشتر باشد میزان قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.
 • مارک و برند کرکره: این نوع کرکره‌ها دارای مارک‌ها و برندهای مختلفی هستند معمولاً قیمت برند اروپایی بیشتر از سایر مارک‌ها می‌باشد.
 • رنگ کرکره: این کرکره‌ها دارای رنگ‌های مختلفی هستند و قیمت هر رنگ متفاوت می‌باشد.
 • میزان گارانتی و خدمات پس از فروش کرکره: تمامی کرکره‌های پلی کربنات دارای گارانتی یکسان نمی‌باشند، هراندازه میزان گارانتی کرکره و خدمات پس از فروش آن بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.
 • ضخامت تیغه‌های کرکره: تیغه‌های کرکره پلی کربنات دارای ضخامتی مابین ۲ تا ۶ میلی‌متر هستند. تیغه‌های ضخیم‌تر استحکام بیشتری دارند و به همین دلیل میزان قیمت آن‌ها نیز بیشتر است.
 • هزینه نصب کرکره: هزینه نصب کرکره نیز در میزان قیمت نهایی آن مؤثر است، نمایندگی‌های باتجربه هزینه بیشتری برای نصب این کرکره‌ها دریافت می‌کنند اما همین هزینه بیشتر امنیت کرکره شمارا تضمین خواهد کرد.

اگر قصد خرید کرکره شفاف با غضروف آلومینیومی را دارید و از میزان قیمت آن بی‌اطلاع هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم با واحد فروش شرکت دیده‌بان گستر قائم تماس حاصل نمایید و از میزان قیمت و مشخصات کرکره‌ها اطلاع یابید.

فروش کرکره شفاف پلی کربنات با غضروف آلومینیومی

کرکره‌های شفافبا غضروف آلومینیومی توسط فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های مختلفی به فروش می‌رسند، اما اگر قصد خرید کرکره پلی کربنات را دارید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ خرید خود را از شرکت دیده‌بان گستر قائم انجام دهید. این شرکت عرضه‌کننده تمامی مدل‌های کرکره پلی کربنات می‌باشد و در ساخت این کرکره‌ها از مواد مرغوب و باکیفیت استفاده می‌نمایند و محصولات خود را با گارانتی عرضه می‌کند.

از دیگر مزیت خرید از شرکت دیده‌بان گستر قائم این است که شما خریدی مستقیم خواهید داشت و درنتیجه واسطه‌های فروش حذف‌شده و شما کرکره پلی کربنات را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت خریداری خواهید کرد. همچنین این شرکت دارای نمایندگی‌های نصب در سراسر ایران می‌باشد و کار نصب کرکره را در کمترین زمان و با بهترین متد روز انجام می‌دهد.

نمایندگی‌های فروش و نصب کرکره شفاف در شهرهای مختلف

برای خرید و نصب کرکره شفاف با غضروف آلومینیومی بهتر است به نمایندگی‌های مجاز فروش و نصب آن‌ها مراجعه نمایید تا محصولی باکیفیت را خریداری کنید. برخی از نمایندگی‌های فروش و نصب کرکره پلی کربنات در شهرهای مختلف عبارت‌اند از:

در پایان لازم به ذکر است که شرکت دیده‌بان گستر قائم (خوبان) در اکثر شهرهای ایران دارای نمایندگی فروش و نصب کرکره پلی کربنات می‌باشد و اگر در سایر شهرها زندگی می‌کنید می‌توانید برای ثبت سفارش‌های خود با شماره‌های ذکرشده تماس برقرار نمایید.

 • نمایندگی دیده‌بان گستر قائم در تهران:
 • آدرس: تهران، اتوبان آزادگان، جنب پل صنیع خانی، مجتمع آهن مکان، فاز سوم مرکزی، پلاک ۶۸۱
 • تلفن ویژه: ۵۵۴۱۸۲۱ ۰۲۱     

   تلفن فروش: ۰۹۱۲۱۳۸۳۲۵۰

 

ایران پلی کربنات