اطلاعات جامع در رابطه با کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات (Polycarbonate electric shutters):همان طور که در مقالات قبل ذکر شده در گذشته برای حفظ امنیت و محافظت ، کرکره مورد استفاده قرار می گرفت . کرکره های سنگینی که به صورت مکانیکی و با استفاده از نیروی دست بالا و پایین میشدن و برای جلوگیری از سرقت قفل بزرگی در کنار کرکره نصب میشد .

به مرور زمان و با توجه به پیشرفت تکنولوژی امروزه کرکره برقی کامل ترین و ایمن ترین و پیشرفته ترین کرکره برقی می باشد که در بازار وجود دارد . به طور که امروزه برای جلوگیری از سرقت ، برای پنجره های مسکونی هم نصب می گردد .

به همین دلیل بسیاری از افراد کرکره پلی کربنات را به نام کرکره ضد سرقت می شناسند . امیدواریم با مطالعه این مطلب مطالعات شما در این زمینه کامل گردد . با ایران پلی کربنات همراه شوید…

نصب کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات یکی از کرکره برقی های با دوام و مقاوم می باشد که در بازار یافت می شود . برای ساخت کرکره از تیغه پلی کربنات استفاده می شود که باعث افزایش امنیت و مقاومت آن در برابر ضربه شده است .

علاوه بر امنیت و مقاومت بالا کرکره برقی از ظاهر بسیار زیبایی برخوردار است . بنابراین با توجه به شفاف بودن ، قابلیت ضد حریق و امنیت بالایی که دارد نصب کرکره برقی  انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود .

مزایای کرکره برقی پلی کربنات

با توجه به مزایا و ویژگی هایی که کرکره برقی دارد ، به یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین کرکره های برقی در بین افراد تبدیل شده است . برخی افراد بر این باورند که برای ساخت کرکره های برقی پلی کربنات از شیشه استفاده شده است ولی این چنین نیست .

به منظور ساخت کرکره برقی پلی کربنات تیکه های شفاف در کنار یکدیگر قرار گرفته و در نهایت یک دیوار را تشکیل می دهند . به منظور اطمینان از امنیت کرکره برقی  ، توصیه می کنیم ضخامت قطعه پلی کربنات را بیشتر در نظر بگیرید . البته در این صورت قیمت کرکره برقی بیشتر خواهد شد .

در حین ساخت کرکره برقی  ضخامتی که برای آن در نظر گرفته می شود ۳ الی ۶ میلی متر می باشد ، هم چنین وزن آن حدود ۹ الی ۱۱ کیلوگرم در نظر گرفته می شود . یکی دیگر از ویژگی های کرکره پلی کربنات آرام و بی سر و صدا بودن آن است .

با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که کرکره برقی دارد باعث شده مکان های مختلفی مانند بانک ها ، طلافروشی ها ، فروشگاه ها ، صرافی ها ، ساختمان های امنیتی و غیره مورد استفاده قرار گیرد .

قیمت کرکره برقی پلی کربنات

عوامل مختلفی بر قیمت کرکره پلی کربنات تاثیرگذار هستند . از جمله این عوامل می توان به کیفیت و برند مواد اولیه ، ضخامت تیغه ها ، وزن کرکره برقی ، جنس لوله مورد استفاده در حین ساخت کرکره برقی پلی کربنات ، رنگ و طرح آن اشاره نمود. انواع تیغه کرکره برقی عبارتند از :

  1. پلی کربنات طرح S
  2. پلی کربنات طرح تخت
  3. طرح s غضروف دار
  4. پلی کربنات آنفیت
  5. رول گیتر

سخن آخر

شرکت ایران پلی کربنات مجموعه ای کامل از محصولات امنیتی و حفاظتی را جهت هوشمند سازی مکان های مختلف طراحی و تولید و در نهایت عرضه بازار می کند .

به منظور کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ایران پلی کربنات مراجعه نمایید . شرکت دیده بان گستر قائم (عج) با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه نصب کرکره پلی کربنات همواره می کوشد تا بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهد . به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع کرکرهمی توانید

از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

مقاله کرکره برقی پلی کربنات

ایران پلی کربنات