کرکره پلی کربنات

کرکره پلی کربنات

کرکره پلی کربنات

کرکره پلی کربنات

بااینکه تیغه‌های کرکره پلی کربنات سبک است و نصب آن راحت می‌باشد، توصیه می‌شود برای نصب کرکره پلی کربنات حتماً از نیروی متخصص و یا نمایندگی مجاز استفاده نمایید؛ چراکه نصب کرکره پلی کربنات کاری تخصصی است و به مهارت و دقت بالایی نیاز دارد و اگر توسط فرد غیرماهر نصب شود ممکن است ایمنی و کارکرد کرکره دچار اختلال شود. کرکره پلی کربنات قابل‌نصب بر روی درب‌ها در اندازه‌های مختلف هستند.

علاوه بر این کرکره پلی کربنات از استحکام بسیار بالایی برخوردار است و با شدیدترین ضربه‌ها دچار شکستگی نمی‌شود و به‌طور کامل از مغازه حفاظت می­کند. یکی از مکان­ هایی که در آن کرکره پلی کربنات نصب‌شده است، مغازه‌های چمران است. در این مطلب قصد داریم شمارا با انواع کرکره پلی کربنات نصب در مغازه چمران آشنا کنیم و نمایندگی‌های فروش و نصب آن در شهرهای مختلف را به شما معرفی نماییم.

نصب کرکره پلی کربنات در مغازه آسان‌تر از سایر کرکره‌های برقی می­باشد، زیرا وزن کرکره‌های پلی کربنات سبک است و جابه‌جایی آن‌ها نیاز به قدرت و توان زیادی ندارد. برای نصب این کرکره‌ها در هر مترمربع حدود ۹ عدد تیغه نصب می‌شود که وزن تیغه‌ها با توجه به مدل کرکره پلی کربنات تا حدودی متفاوت است. به‌طورکلی وزن هر مترمربع تیغه کرکره پلی کربنات از ۹ تا ۱۲ کیلوگرم است. پس از نصب تیغه‌ها موتور کرکره نصب می‌شود. برای کرکره‌های سنگین و کرکره پلی کربنات بزرگ از موتورهای ساید اروپایی و برای کرکره‌های سبک از موتورهای توبولار استفاده می‌شود. باید توجه داشت که نصب تمامی مراحل کرکره پلی کربنات نیاز به‌دقت و مهارت دارد و فرد غیرمتخصص نمی‌تواند آن را به‌درستی نصب نماید؛ ازاین‌رو بهتر است کار نصب کرکره پلی کربنات را به نیروی متخصص و نمایندگی‌های مجاز بسپارید تا میزان امنیت آن افزایش یابد.

ایران پلی کربنات