کاربرد کرکره برقی

کاربرد کرکره برقی

کاربرد کرکره برقی

کاربرد کرکره برقی

کرکره برقی نوعی درب ایمنی و حفاظ برای ساختمان است. این سازه فضای داخل را در برابر سرقت و ورود بیگانگان حفظ می کند. در مقایسه با درب های کرکره ای اهنی قدیمی، کرکره برقی و درب اتوماتیک کارایی بهتری دارند. همین موضوع موجب شده تا هر روز کاربرد کرکره برقی بیشتر شود. طیف وسیعی از ساختمان های تجاری و فروشگاهی با درب های کرکره ای مقاوم، حفاظت می شوند. حتی در بسیاری از ویلاها و مجتمع های مسکونی نیز به دلیل سهولت کاربری انواع کرکره برقی ، برای درب پارکینگ نصب شده است.

کرکره های برقی عایق صدا و حرارت هستند و مانع ورود گرد و خاک به فضای داخل می شوند. این محصول دارای تنوع طرح و رنگ زیادی است و سازگاری خوبی با نمای ساختمان دارد. انواع کرکره برقی استاندارد به این زودی ها خراب نمی شود و نیاز به تعمیر ندارد. با توجه به اینکه کرکره ها اغلب در فضای خارجی نصب می شوند، این سازه مقاومت خوبی در برابر شرایط آب و هوایی دارد. بارندگی و رطوبت و اشعه خورشید موجب پوسیدگی و یا رنگ پریدگی درب کرکره ای نمی شود. در مقایسه با کرکره های آهنی قدیمی این سازه طول عمر بسیار بالاتری دارد و قابلیت نصب در هر ساختمانی دارد.

از نظر زیبایی و سهولت کاربری درب های کرکره ای برقی توجه مالکین بنا را جلب کرده اند. انواع کرکره های خانگی برقی   از جنس آلومینیوم هستند که با فوم مخصوص پر شده اند. این فوم نوعی عایق صوتی به حساب می آید. با توجه به نوع کاربری متریال ساخت کرکره برقی خانگی از کرکره های صنعیتی و فروشگاهی استحکام کمتری دارد. کرکره برقی خانگی سبک و ساده طراحی شده و برای حفظ ایمنی، در ساختمان های مسکونی نصب می شود.  بیشترین کاربری این سازه به عنوان درب ویلایی و یا در مجتمع های مسکونی است

ایران پلی کربنات