آشنایی با تیغه کرکره پلی کربنات مغازه و فروشگاه

تیغه کرکره پلی کربنات

تیغه کرکره پلی کربنات

تیغه کرکره پلی کربنات

تیغه کرکره پلی کربنات(blade polycarbonate shutters):امروزه یکی از دغدغه های مغازه دارد ، نگرانی در رابطه با اجناسی است که در داخل مغازه وجود دارد . زیرا دیگر به قفل و زنجیرهایی که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفت اعتمادی نیست . مغازه داران نیازمند نصب کرکره ای می باشند که به قفل وکلید نیاز نداشته باشد و در صورت بسته بودن مغازه از اموال آن ها محافظت کند .

استفاده از کرکره برقی به عنوان درب ورودی مغازه و فروشگاه و یا نصب کرکره برقی در پشت پنجره به افزایش ایمنی کمک زیادی می کند . در حقیقت کرکره برقی همانند یک حفاظ عمل می کند . برای باز و بسته شدن کرکره برقی ، نوع موتور و تیغه کرکره هیچ گونه تاثیری ندارند . رول کرکره برقی در رابطه با جمع شدن کرکره نقش مهمی را ایفا می کند . در ادامه این مقاله اطلاعاتی را در زمینه انواع تیغه کرکره پلی کربنات در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد ، امیدواریم با مطالعه این مطلب آگاهی شما در این زمینه کامل شود ، با ایران پلی کربنات همراه شوید…

انواع تیغه کرکره پلی کربنات

نوع تیغه کرکره پلی کربنات بر قیمت کرکره تاثیر بسیار زیادی دارد ، نحوه عملکرد و مدل موتور و تیغه کرکره تفاوت چندانی باهم ندارد . پیش از اینکه به معرفی انواع تیغه کرکره پلی کربنات بپردازیم ، بهتر است بدانید نوع تیغه هیچ تاثیری در نحوه جمع شدن رول کرکره ندارد . جمع شدن رول کرکره برقی تنها به شرایط محل نصب و سلیقه کارفرما وابسته می باشد ، بخواهیم انواع تیغه کرکره را بر اساس قیمت از ارزان به گران دسته بندی کنیم ، انواع تیغه کرکره پلی کربنات عبارتند از :

تیغه کرکره پلی کربنات پانچ دار

تیغه پانچ دار در حقیقت همان تیغه آلومینیومی پانچ شده باشد که بر روی آن سوراخ هایی تعبیه شده است که نور را وارد محیط مورد نظر می کند . بنابراین این نوع تیغه برای استفاده در پارکینگ های جنوبی بسیار مناسب می باشد .

اما لازم به ذکر است که تیغه پانچ شده از مقاومت پایینی برخوردار است به همین دلیل بهتر است از این نوع تیغه ها به صورت ترکیبی با آکسترود استفاده نمایید ، به عنوان مثال می توانید از حداقل پنچ تیغه پارنچ دار و مابقی را آکسترود استفاده کنید . در این صورت محیط روشن تر خواهد شد و نمایی زیبا به محیط می بخشد . با استفاده از تیغه کرکره پلی کربنات پانچ دار به صورت ترکیبی ، کرکره از مقاومت بالایی برخوردار می شود .

تیغه کرکره برقی رول گیتر

برای ساخت تیغه رول گیتر از مفتول های فولادی با روکش آلومینیومی استفاده می شود . تیغه رول گیتر بسیار مقاوم و ضد برش است و در اثر ضربات احتمالی از هم جدا نمی شود . برای درب ورودی طلا فروشی و ساختمان های تجاری معمولا از این نوع تیغه استفاده می شود .

تیغه گالوانیزه فوم دار

تیغه گالوانیزه فوم دار نسبت به تیغه آلومینیومی فوم دار از وزن بیشتری برخوردار است و در عین حال دارای مرغوبیت کمتری می باشد .

تیغه کرکره پلی کربنات شفاف

تیغه کرکره پلی کربنات شفاف با استفاده از پلیمری که دارای مقاومت بالایی است ، ساخته می شود . تیغه پلی کربنات در رنگ های متفاوتی مانند آبی ، دودی ، مسی و غیره عرضه می شود و نمایی بسیار زیبا و مدرن را به محیط می بخشد . تیغه پلی کربنات با توجه به وزن هر متر مربع آن می تواند جنبه زیبایی یا امنیتی داشته باشد . وزن هر متر مربع تیغه پلی کربنات بیشتر از ده کیلوگرم می باشد .

اگر بخواهید صرفا به منظور زیبایی از این نوع تیغه استفاده کنید باید تیغه پلی کربنات سبک را نصب کنید . از مزایای تیغه پلی کربنات علاوه بر امنیت و زیبایی ، ضد گلوله ، ضد ضربه و ضد حریق بودن آن می باشد . یکی از ایمن ترین تیغه کرکره برقی ، تیغه پلی کربنات است .

تیغه کرکره پلی کربنات فوم دار

برای ساخت این نوع تیغه ورق آلومینیوم و خمیر پلی اورتان ترکیب شده و در داخل کوره پخته می شود و همان طور که از نامش پیداست شکل فومی به خود می گیرد . وزن تیغه فوم دار نسبتا کم است و با توجه به وزن پایینی که دارد برای ساختمان های مسکونی و یا مکان هایی که استفاده از مواد ضد حریق در آن ها اهمیت دارد ، گزینه مناسبی می باشد . تیغه آلومینیومی فوم دار در طرح های تنوعی تولید می شود به همین دلیل قابلیت تطابق با هر نمایی را دارد . از مزایای تیغه آلومینیومی فوم دار این است که ضد حریق و عایق صوتی است .

سخن آخر

با توجه به موارد ذکر شده تیغه کرکره پلی کربنات تولید شده توسط شرکت ایران پلی کربنات از بهترین کرکره برقی موجود در کشور می باشند که می توانند انتخاب مناسبی برای مصرف کنندگان باشند . گارانتی کرکره پلی کربنات عرضه شده توسط این شرکت یک ساله می باشد .

شرکت ایران پلی کربنات مجموعه ای کامل از محصولات امنیتی و حفاظتی را جهت هوشمند سازی مکان های مختلف طراحی و تولید و در نهایت عرضه بازار می کند . به منظور کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ایران پلی کربنات مراجعه نمایید . شرکت دیده بان گستر قائم (عج) با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه نصب کرکره پلی کربنات همواره می کوشد تا بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهد . به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع تیغه کرکره پلی کربنات می توانید

از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

۰۲۱۵۵۴۴۱۸۲۴

۰۹۱۲۱۳۸۳۲۵۰

مقاله تیغه کرکره پلی کربنات

ایران پلی کربنات