کرکره مغازه

کرکره مغازه

کرکره مغازه

کرکره مغازه

کرکره مغازه های تجاری از دیگر انواع کرکره های برقی میباشند که اغلب برای مراکز تجاری و خدماتی مورد استفاده قرار میگیرند. این نوع کرکره مغازه نیز به مانند سایر کرکره های برقی , از فناوری اتوماتیک بهره میبرد , به همین دلیل کار باز و بسته شدن کرکره مغازه تنها با ریموتی که در دست شما قرارمیگیرد , انجام میشود , در واقع کار شما بیش از گذشته راحت شده . از دیگر ویژگی مهم کرکره مغازه و کرکره های دیگر ایمنی و امنیت بالا میباشد , این ویژگی ها با وجود سیستم و سنسور های پیشرفته در کرکره مغازه اتوماتیک ارتقا یافتند و بگونه ای عمل میکنند تا به مصرف کننده احساس رفاه و امنیت دست بدهد . موتور کرکره مغازه و تیغه کرکره های تجاری انواع مختلفی دارند و هریک بسته به شرایطی مانند میزان تردد , وزن و اندازه کرکره و سلیقه شخصی مصرف کننده بستگی دارد . در ابتدا به موتور های این کرکره مغازه میپردازیم

انواع کرکره مغازه

کرکره های مغازه معمولا به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

کرکره مغازه برقی : این نوع کرکره مغازه با استفاده از موتور کرکره برقی و همچنین با استفاده از یک ریموت باز و بسته می شود و مغازه یا پارکینگ شما را از ورود هرگونه سارق ایمن می سازد هم چنین از ورود هر گونه آلودگی و گرد و غبار به مغازه جلوگیری می کند.

کرکره مغازه دستی : در زمان های قدیم و در چند دهه قبل کرکره های دستی طرفداران زیادی داشتند اما به دلیل سخت بودن استفاده از کرکره مغازه دستی در حال حاضر صنعت کرکره های دستی در حال کاهش فعالیت است چرا که دیگر هر کسی از این قبیل کرکره ها استفاده نمی کند.

ایران پلی کربنات