کرکره فروشگاه

کرکره فروشگاه

کرکره فروشگاه

کرکره فروشگاه

محافظت از دارایی های فروشگاه شما امری حیاتی است ، ما برای اطمینان از سطح بالایی از امنیت و سایر مزایای اضافی ، کرکره فروشگاه ایمن و قوی را ارائه می دهیم.کرکره فروشگاه ما یک روش موثر در صرفه جویی در هزینه های انرژی از طریق محدود کردن افزایش گرما و اتلاف حرارت با حداقل تهویه است.

ما بالاترین سطح کیفیت کرکره فروشگاه را برای مغازه ها ارائه می دهیم. ما تعدادی خدمات اضافی مانند تعمیر و نگهداری و تعمیر کرکره فروشگاه شما را ارائه می دهیم. ما کرکره مغازه را تولید می کنیم که دارای بالاترین درجه حفاظت از آتش است . آیا می خواهید امنیت و محافظت از ویترین فروشگاه خود را افزایش دهید؟ . کرکره فروشگاه امنیتی ساخته شده از مواد انعطاف پذیر و سبک ، مقرون به صرفه و قابل اعتماد ارائه می دهند که دوام دارد.

مزایای کرکره فروشگاه

چرا باید کرکره فروشگاه را برای مغازه خود انتخاب کنید؟ اولاً ، زیرا کرکره فروشگاه آلومینیومی تجاری و داخلی ایمن هستند. آنها فوق العاده با دوام و قوی هستند و به صاحبان مشاغل محافظت و آرامش می دهند.همچنین کرکره فروشگاه مناسب و مقرون به صرفه هستند.

یکی دیگر از مزایای مهم کرکره فروشگاه این است که آنها جایگزین بسیار شیک تری برای کرکره های استیل سنتی هستند . در عین حال ، کرکره فروشگاه به همان اندازه که از گزینه های فولادی برخوردار هستند ، محکم و ایمن هستند. اما همچنین سبک ، بادوام و در برابر خوردگی و آسیب های جوی بسیار مقاوم هستند. دلیل دیگر استفاده از کرکره فروشگاه شیک بودن آنها می باشد . پانل عایق بندی شده کرکره فروشگاه در یک لوله محرک مستقیم قرار دارد که به هیچ سیستم تعادل فنر نیاز ندارد: این امر باعث می شود تا عملیات تعمیر و نگهداری معمول و تمام هزینه های مربوطه به طور قابل توجهی کاهش یابد.

سیستم عایق کرکره فروشگاه امکان تأمین نیازهای کاهش حرارتی و اطمینان از مقاومت در برابر باد را فراهم می کند ، ضمن اینکه تبادل هوا بین بیرون و داخل حتی بدون باز و بسته شدن کرکره فراهم می شود.در صورت درخواست ، کرکره فروشگاه با ما تماس بگیرید. همچنین برای فضای داخلی با نور بهتر می توانید کرکره شفاف پلی کربنات سفارش دهید.

ایران پلی کربنات