کرکره برقی آلومینیومی نصب‌شده در باشگاه

کرکره برقی آلومینیومی نصب‌شده در باشگاه

کرکره برقی آلومینیومی نصب‌شده در باشگاه(Aluminum electric shutters installed in the club):امروزه کرکره‌های قدیمی، جای خود را به کرکره‌های برقی داده‌اند. میزان امنیت کرکره‌های برقی بیشتر است و تردد با آن راحت‌تر انجام می‌گیرد. کرکره‌های برقی دارای انواع و مدل‌های مختلفی هستند و در اندازه‌های مختلف عرضه می‌گردند.

از این کرکره‌ها در مکان‌های مختلفی مانند سوله‌ها، اماکن تجاری، مجتمع‌های مسکونی، بیمارستان‌ها و… استفاده می‌شود. یکی از موارد استفاده کرکره برقی در باشگاه‌ها می‌باشد. در این مطلب قصد داریم شمارا با انواع کرکره برقی آلومینیومی نصب‌شده در باشگاه و نمایندگی‌های فروش و نصب آن در شهرهای مختلف آشنا نماییم.

انواع کرکره برقی آلومینیومی نصب‌شده در باشگاه

کرکره‌های آلومینیومی پراستفاده‌ترین کرکره‌های برقی در ایران محسوب می‌شوند. این کرکره دارای مزایای زیادی است مثلاً وزن تیغه‌های آن سبک است و مقاومت آن در برابر ضربه و حرارت بالا می‌باشد. کرکره برقی آلومینیومی با توجه به میزان استحکام و نوع مواد اولیه به انواع مختلفی تقسیم می‌شود. کرکره برقی آلومینیومی می‌تواند تک جداره یا دوجداره باشد و میزان استحکام و طول عمر دوجداره بیشتر است.

مواد اولیه مورداستفاده در ساخت این کرکره‌ها متفاوت است. نوعی از کرکره برقی آلومینیومی به روش اکستروژه تولید می‌شوند و تیغه‌های آن از بیلت استاندارد آلومینیوم است. این نوع از بهترین مواد اولیه تولیدشده است و در ساخت آن از هیچ مواد بازیافتی استفاده‌نشده است. این نوع کرکره دارای کمترین صدا در میان کرکره‌های آلومینیومی است و میزان استحکام آن در صدر کرکره‌های آلومینیومی می‌باشد.

یکی دیگر از مدل‌های کرکره برقی آلومینیومی که به دی سی یا سرشاخه شهرت دارد از ضایعات اضافی آلومینیوم ساخته می‌شود. به عبارتی پس از ساخت تیغه کرکره‌های آلومینیومی فابریک و اصل قسمت‌های اضافی آن برش داده می‌شود و پس از ذوب کردن دوباره آن کرکره‌های جدید ساخته می‌شود. این نوع کرکره درجه دوم می‌باشد و میزان استحکام و دوام آن کمتر از مدل قبلی است. میزان سروصدای این کرکره بیشتر از مدل فابریک است و ماندگاری رنگ آن نیز کمتر می‌باشد.

نوع سوم کرکره آلومینیومی از ضایعات آلومینیومی ساخته می‌شود به عبارتی وسایل آلومینیومی همچون ظروف، پنجره، در و… ذوب می‌شوند و سپس به‌وسیله آن تیغه کرکره آلومینیومی ساخته می‌شود. این مدل کرکره آلومینیومی بی‌کیفیت است میزان سروصدای آن زیاد و ایمنی آن بسیار کم است، به همین دلیل توصیه می‌شود از این مدل کرکره استفاده نشود.

کرکره برقی آلومینیومی نصب‌شده در باشگاه بیشتر از نوع کرکره‌های فابریک و یا درجه دوم است و از کرکره‌های آلومینیومی درجه سوم در این محیط‌ها استفاده نمی‌شود؛ چراکه در برابر عوامل محیطی همچون باد و باران مقاوم نیست و این عوامل ممکن است باعث زنگ‌زدگی و حتی شکستگی این کرکره شود.

نصب کرکره برقی آلومینیومی نصب‌شده در باشگاه

کرکره برقی آلومینیومی در سه سایز ۶۰، ۸۰ و ۱۰۰ تولید می‌شوند. از هر سه این سایزها می‌توان در باشگاه‌ها استفاده کرد. سایز ۶۰ برای درب‌های کوچک، سایز ۸۰ برای درب‌های متوسط و سایز ۱۰۰ برای درب‌های بزرگ مورداستفاده قرار می‌گیرد. برای نصب این کرکره‌ها ابتدا باید تیغه‌های آن نصب شود وزن هر مترمربع تیغه آلومینیومی با توجه به نوع مواد اولیه آن از ۵ تا ۱۱ کیلوگرم می‌باشد. سپس موتور مورداستفاده برای به حرکت درآوردن این تیغه‌ها انتخاب می‌شود.

برای کرکره برقی آلومینیومی می‌توان از هر دو نوع موتور توبولار و ساید استفاده کرد. موتورهای توبولار برای درب‌های سبک و موتورهای ساید برای درب‌های سنگین مناسب هستند. به‌طورکلی نصب کرکره برقی آلومینیومی باشگاه نیاز به تخصص و دقت بالایی دارد و بهتر است کار نصب آن توسط نیروی ماهر و نمایندگی مجاز صورت گیرد تا اختلالی در کارکرد کرکره ایجاد نشود و میزان امنیت آن افزایش یابد.

قیمت کرکره برقی آلومینیومی نصب‌شده در باشگاه

قیمت کرکره‌های آلومینیومی نسبت به سایر کرکره‌های برقی مانند کرکره پلی کربنات کمتر است. بااین‌حال نمی‌توان برای تمامی کرکره‌های برقی آلومینیومی قیمت یکسانی در نظر گرفت؛ چراکه میزان قیمت نهایی کرکره به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی از این عوامل عبارت‌اند از:

  • ابعاد کرکره: همان‌طور که گفته شد سایز کرکره‌های برقی باهم متفاوت است معمولاً قیمت سایزهای بزرگ مانند ۸۰ و ۱۰۰ بیشتر از سایزهای کوچک می‌باشد.
  • نوع مواد اولیه کرکره: کرکره‌هایی که از مواد ضایعات آلومینیومی ساخته‌شده‌اند قیمت کمتری نسبت به کرکره‌های فابریک دارند؛ اما میزان طول عمر و استحکام آن‌ها نیز کمتر می‌باشد.
  • نوع رنگ به‌کاررفته در کرکره: در اکثر کرکره‌های برقی آلومینیومی از رنگ کوره­ای الکترواستاتیک استفاده می‌شود این نوع رنگ مقاومت زیادی دارد و دچار زنگ‌زدگی نمی‌شود. کرکره‌هایی که دارای رنگ کوره­ای الکترواستاتیک هستند، قیمت بیشتری نسبت به رنگ‌های معمولی دارند.
  • ضخامت کرکره: کرکره‌های دوجداره آلومینیومی قیمت بیشتری نسبت به کرکره‌های تک جداره دارند.
  • میزان گارانتی و خدمات پس از فروش کرکره: تمامی کرکره‌های برقی آلومینیومی دارای گارانتی یکسان نمی‌باشند، هراندازه میزان گارانتی کرکره و خدمات پس از فروش آن بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.

اگر قصد خرید کرکره برقی آلومینیومی نصب‌شده در باشگاه را دارید و از میزان قیمت آن بی‌اطلاع هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم با واحد فروش شرکت دیده‌بان گستر قائم تماس حاصل نمایید و از میزان قیمت و مشخصات کرکره‌ها اطلاع یابید.

فروش کرکره برقی آلومینیومی نصب‌شده در باشگاه

فروشگاه‌ها و سایت‌های مختلفی کرکره برقی آلومینیومی نصب‌شده در باشگاه را به فروش می‌رسانند؛ اما اگر قصد خرید کرکره آلومینیومی برای باشگاه را دارید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم خرید خود را از شرکت دیده‌بان گستر قائم انجام دهید. این شرکت عرضه‌کننده تمامی مدل‌های کرکره برقی می‌باشد و در ساخت این کرکره‌ها از مواد مرغوب و باکیفیت استفاده می‌نمایند و محصولات خود را با گارانتی عرضه می‌کند؛ همچنین این شرکت دارای نمایندگی‌های نصب در سراسر ایران می‌باشد و کار نصب کرکره را در کمترین زمان و با بهترین متد روز انجام می‌دهد.

نمایندگی‌های فروش و نصب کرکره برقی آلومینیومی در شهرهای مختلف

برای خرید و نصب کرکره برقی آلومینیومی نصب‌شده در باشگاه بهتر است به نمایندگی‌های مجاز فروش و نصب آن‌ها مراجعه نمایید تا محصولی با گارانتی به شما عرضه گردد، برخی از نمایندگی‌های فروش و نصب کرکره برقی آلومینیومی در شهرهای مختلف عبارت‌اند از:

  • نمایندگی دیده‌بان گستر قائم در تهران: آدرس: تهران، اتوبان آزادگان، جنب پل صنیع خانی، مجتمع آهن مکان، فاز سوم مرکزی،

در پایان لازم به ذکر است که شرکت دیده‌بان گستر قائم (خوبان) در اکثر شهرهای ایران دارای نمایندگی فروش و نصب کرکره برقی آلومینیومی می‌باشد و اگر در سایر شهرها زندگی می‌کنید می‌توانید

برای ثبت سفارش‌های خود با شماره‌های ذکرشده تماس برقرار نمایید.

کرکره برقی آلومینیومی نصب‌شده در باشگاه

کرکره برقی آلومینیومی نصب‌شده در باشگاه کرکره برقی آلومینیومی نصب‌شده در باشگاه

ایران پلی کربنات