درب کرکره پلی کربنات

درب کرکره پلی کربنات

درب کرکره پلی کربنات

تولید درب کرکره پلی کربنات تمایز تیغه های فوق با تیغه های آلومینیومی به شرح زیر می باشد:

1- درب کرکره پلی کربنات دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد و از آلومینیوم و در مواردی حتی از فولاد (استحکام کششی فولاد = 60 MPA) مقاوم تر است.
2- قابلیت اضافه کردن خطوط رنگی درب کرکره پلی کربنات مطابق با طراحی محل نصب.

3- تولید درب کرکره پلی کربنات به دلیل وجود نوار لاستیکی به هیچ عنوان هنگام رول شدن روی تیغه ها خط نمی افتد.

4- با اینکه دمای ذوب تیغه های شفاف پایین تر از آلومینیوم می باشد ولی به علت خاصیت ضد شعله وری تیغه های شفاف فوق (FIRE RESISTANCE) در مقابل حرارت و آتش سوزی مقاومت فوق العاده ای از خود نشان میدهد و در صورت آتش سوزی از سرایت حریق جلوگیری می کند.

5- تولید درب کرکره پلی کربنات ضد اشعه UV

6- درب کرکره پلی کربنات قابل شستشو می باشد.

7- در هیچ نوع شرایط آب و هوایی (در مجاورت رطوبت) اکسید نمی شود.

8- امنیت بالاتر درب کرکره پلی کربنات : در عین حالیکه یک حفاظ امنیتی نصب شده داریم، قابلیت رویت داخل، امنیت را به شدت بالا می برد.
9- مزیت تبلیغاتی درب کرکره پلی کربنات : هنگامی که بانک، صرافی، فروشگاه و … بسته است قابلیت رویت به مثابه یک تابلوی تبلیغاتی برای کار شما مشتری گرامی است.

– درب کرکره پلی کربنات با تحقیقات انجام شده در اروپا بر روی تیغه های شفاف ساخته شده امنیتی ماوراء تصور و در عین حال به علت داشتن زیبایی فوق العاده و غیر قابل رقابت خود پرستیژی خاص به محل کار شما می بخشد.

– ایجاد تفاوتی که با نصب این کرکره انجام می دهید می تواند به عنوان یکی از عناصر برتری شما در درب کرکره پلی کربنات و رقابت محسوب شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایران پلی کربنات